http://www.retrovintage.pl/

piątek, 19 listopada 2010

27.11.2010 godzina 18 otwarcie naszego butiku i showroomu!


Zapraszamy na otwarcie pierwszego w Łodzi butiku z ciuchami vintage połączonego z showroomem młodych projektantów, designerów i artystów.
W naszym sklepie oprócz kolekcji wyselekcjonowanych ubrań vintage w niskich cenach, znajdziecie marki takie jak:
Justiniloveu- tiszerty, tuniki, leginsy, a na nich nadruki: król lasu, bangkok, marlon brando, znacie?
http://iloveu.ownlog.com/
Neogotik- małżeństwo, nie dość, że razem grają i śpiewaj...ą to jeszcze zaczęli projektować ciuchy i to fajne! wygodne dzianinowe spodnie i piękne bluzy z drogocennymi plastikowymi kamieniami pokochacie!
http://www.myspace.com/neogotik
Alicja Saar- maluje, projektuje ubrania, robi zdjęcia, a w klubach zamiast tańczyć siedzi przy komputerze i świeci. Dzięki nam zobaczycie na ścianach jej neonowe obrazy, dorzuci jeszcze kilka ciuszków na zachętę.
http://www.alicjasaar.com/
Limo- czego te Limo nie wymyśli!!!Niby poduszka kot, a można ją powiesić na ścianie. Pufy, obrusy, torby, a zresztą sami zobaczcie:
http://limodesign.pl/
Temporary Tattoos Kingdom- tatuaże zmywalne, wzorów tysiące, a jak się nie podoba to możesz sobie zaprojektować sam swoje, zrobią, dostarczą i już możesz szpanować na imprezie malinką na dekolcie.
http://www.facebook.com/ttkingdom
Lots of Dots- na prezent idealne, dla fanów hello kitti miodzio! etui na karty kredytowe, piórniki, portfele, okładki na paszporty i inne dokumenty.
http://www.lots-of-dots.pl/
Jagoda Piekarska- nasza ulubiona projektantka, w naszym sklepie znajdziecie jej starsze projekty w atrakcyjnych cenach. Piekarska w twojej szafie to jest to!
http://jagodapiekarska.com/

Będziemy informować was o nowych projektantach, których chowamy jak asa w rękawie. Jest na co czekać! Nowości vintage co 2 tygodnie.
Zapraszamy!!!!
27.11.2010 godz 18.00 ul .Piotrkowska 67 w bramie
zagrają:
Bobby Thrilla
Shell
w Portfolio pub and gallery naprzeciwko sklepu
Czekamy na was!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza